Ta strona korzysta z plików cookie. Przebywając na niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.
 
 
Informujemy, że uruchomiliśmy nową wersję sklepu pod adresem www.soltronik.com.pl. Jest w nim wiele funkcjonalności, które w obecnym sklepie nie były dostępne np. kurier InPost, paczkomaty. Obecny sklep nie oferuje już możliwości zakupu prezentowanych produktów.


Kondensatory rozruchowe JB

Data publikacji poniedziałek, 02 czerwiec 2014.
Kondensatory rozruchowe JB

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę handlową z wiodącym na rynku producentem kondensatorów. Jest nim tajwańska firmą JB capacitors. Współpraca ta zaowocowała wprowadzeniem do naszej oferty kondensatorów rozruchowych z serii JFS. Produkty  te na tle konkurencji wyróżniają się zmniejszonymi rozmiarami  dzięki zastosowaniu izolatorów o wysokiej rezystancji  oraz niskim współczynnikiem rozproszenia (poniżej 0.004 przy 1kHz) , który jest odpowiedzialny za nagrzewanie. Kondensatory wykonane są w dwóch wersjach: z konektorami oraz przewodami. Wszystkie posiadają wyprowadzoną z obudowy metalową śrubę, służącą do zamocowania kondensatora. Seria kondensatorów JFS cechuje się ponadto szerokim zakresem temperatur pracy od -40oC do +85oC. Oferowane pojemności poszczególnych modeli zaczynają się do 1µF a kończą na 100µF przy tolerancji na poziomie 5% .

Dzięki bezpośredniej współpracy cena oferowanych produktów jest bardzo atrakcyjna. Co więcej, dla odbiorców hurtowych przewidujemy możliwość negocjacji ceny.

Komentarze
Liczba komentarzy: 0
ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Soltronik.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.